SKI AREÁL HOJSOVA STRÁŽ - VYHLÍDKA
mimo provoz
Zobrazit na:

Penzion Vyhlídka

Kapacita objektu:
32 lůžek + přistýlka

Pokoje:
11 pokojů

Cena:
280 - 790 Kč/noc

Adresa:
Hojsova Stráž 7
Hojsova Stráž
340 22

Tel: 604 501 287
Email: recepce@penzion-vyhlidka.cz
Web: www.penzion-vyhlidka.cz

Vzdálenost od areálu: 300 m

Rodinný penzion Vyhlídka najdete v obci Hojsova Stráž nedaleko od Železné Rudy, v klidném a romantickém prostředí šumavských lesů, na okraji Národního parku Šumava.

Pro milovníky aktivního, relaxačního nebo  ozdravného odpočinku nabízíme pobyty na čerstvém čistém vzduchu u lesa s nádhernou zahradou, s možností pěších, cyklistických a v zimě běžeckých a lyžařských výletů po Šumavě nebo v nedalekém Německu.

Přítomnost velkého množství turistických a cyklostezek různých náročností v kombinaci s blízkostí několika horských lyžařských center skýtá celoroční vyžití i pro ty náročnější z vás.

Rodinné ubytování, domácí jídlo, mimo jiné i kuchyně staré Šumavy, příjemná atmosféra a posezení, sauna a masáže pak zcela jistě završí příjemné prožití celého dne.

            Jste co nejsrdečněji zváni

 

NYNÍ AKCE -  víkend pro 2 s polopenzí á 1980,-Kč s 20% slevou  na celodenní jízdné na vleku Vyhlídka v Hojsově Stráži.

 

Náš penzion Vyhlídka vám nabízí ubytování v celkem 11 pokojích se 32 lůžky + přistýlky.


   Pokoje jsou rozděleny do dvou základních skupin podle toho, zda mají výhled do údolí, nebo z terasy do zahrady. Obě tyto skupiny jsou však z hlediska komfortu a vzhledu velmi podobné. V domácím stylu, obložené dřevem s dřevěnými podlahami nebo koberci, v některých z nich jsou přiznány dřevěné trámy sedlové střechy a všechny jsou vybaveny plastovými okny a ústředním vytápěním.

   První skupinou pokojů se snažíme vyjít vstříc těm zájemcům, kteří chtějí prožít nádherné chvíle na Šumavě za přijatelnou cenu bez mediálních vymožeností na pokojích. Tyto pokoje mají výhled směrem do údolí a mají vlastní sociální zařízení -  sprchu/vanu a toaletu. 

   Druhou skupinou jsou pokoje, určené pro zájemce o pohodový odpočinek od městského života s  možnosti posezení na terase a výhledem do zahrady na hrající si děti a vlastním sociálním zařízením. Tedy sprchou/vanou a toaletou. Pokoje jsou určeny zejména pro rodiny s dětmi, kdy večerní koupání děti, rozjařených po celodenní zábavě na zahradě nebo v přírodě je mnohem jednodušší.

   Společné prostory a interiér jsou zařízeny v domácím stylu, stejně jako pokoje. S koberci na podlahách, dřevěným obložením, květinami, obrázky, společným prostorem pro klidný odpočinek,
terasou ... prostě tak, abyste se u nás cítili co nejlépe.

   Z některých pokojů je výhled do rozlehlé zahrady. Zahrada je stále pravidelně udržovaná. Posezení na pokojové terase s výhledem do zeleně uklidňuje a umožňuje kontrolu hrajících si dětí nebo kontakt s přáteli, trávící čas u bazénu, grilu nebo třeba odpočívají na lehátkách.

   Všechny prostory penzionu jsou nekuřácké.

Internet Zdarma
   Pro ubytované je samozřejmostí připojení na internet přes sdílené bezdrátové připojení WiFi, klíč vám sdělíme na recepci.

Školení, přednášky, výuka a zábava:
   Pro organizované zájezdy nebo skupinové návštěvy rádi upravíme restauraci tak aby byla využitelná jako školicí nebo přednášková místnost, učebna nebo večer jako taneční parket. V případě nepříznivého počasí zdarma zapůjčíme společenské hry (karty, šachy, člověče nezlob se, ...)

Grill, krb, ohniště - večerní a společenské vyžití
   Pro rodiny, které k nám přijedou strávit společnou dovolenou nebo víkend, skupiny či firemní klientelu nabízíme posezení u zahradního grilu s krbem nebo ohništěm. Labužníci si tak mohou po předchozí domluvě (alespoň týden předem) objednat prasátko nebo naložené maso a strávit tak příjemný večer s přáteli, kolegy nebo obchodními partnery u grilovačky. Rodinám s dětmi se naskýtá možnost posedět u ohně a opéct buřty. Připravte pro své děti nezapomenutelné zážitky.

Parking:
   Celoročně zajišťujeme pro ubytované parking pro auta. Pro motorkáře a cyklisty máme připravené uzamykatelné garáže.

Platby:
   Přijímáme platby v hotovosti nebo předem na fakturu.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 3.12.

°C
°C
Neděle
4.12.2022

°C
°C
Pondělí
5.12.2022

°C
°C
Úterý
6.12.2022

°C
°C