SKI AREÁL HOJSOVA STRÁŽ - VYHLÍDKA
mimo provoz
Zobrazit na:

Paprsek - to pravé místo pro rekreaci

Chcete se naučit na prkně? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Přijeďte navštívit areál Paprsek a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází v pohoří Kralického Dněžníku a je bohatě vybaven. Na své si tak přijde každý.

Lyžaři do tohoto areálu táhne především sedačková lanovka. Dále se v areálu nachází dvojice vleků. Je libo nočního lyžování? Sjezdovky jsou osvětleny. A co když nenasněží? Nevadí, artilerie sněžných děl už čeká na spustění! Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Skáčete na prkně? Místní snowpark je na to ideálně vybaven. Skibus, který ve středisku jezdí, hodnotíme jako velké plus.

V okolí se nachází spousta zajímavých míst. V okolí se nachází Vlastivědné muzeum v Šumperku, které nabízí spoustu zajímavých exponátů.

Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Areál bohužel nedokáže splnit potřeby náročnějších lyžařů. Areál by potřeboval několik větších investic. 68% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit. Nezbývá než doufat v ještě lepší zítřky.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 21.4.
Deštivo
11°C
3°C
Čtvrtek
22.4.2021
Skoro jasno
6°C
-1°C
Pátek
23.4.2021
Zataženo
3°C
-1°C
Sobota
24.4.2021
Jasno
5°C
-1°C