SKI AREÁL HOJSOVA STRÁŽ - VYHLÍDKA
mimo provoz
Zobrazit na:

Zimní středisko Tošovice

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Navšivte s rodinou středisko Tošovice. Areál se nachází v Oderských vrších a je bohatě vybaven. Každý si tak přijde na své.

Návštěvníci areálu oceňují především 6 lanovek.. Díky osvětlení těchto sjezdovek můžete využít nočního lyžování. S nedostatkem sněhu si hravě poradí sněžná děla. Svah je upravován denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Snowborďáci milující adranalin a pořádné tríčky si mohou zablbnout ve snowparku. Na sjezdovkách je nutné dodržovat bezpečnostní pravidla, horská služba má základnu daleko. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Ochutnat můžete kulajdu a točené pivo.

Ski areál má leží ve velice zajímavém prostředí a je zde spousta míst, které se rozhodně vyplatí navštívit. Pokud si rádi prohlížíte muzejní exponáty, navšivte Historická výstavní budova. Stojí za vidění.

Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Na své si zde přijdou přede vším ti méně nároční. Chybí nám zde především koplexní služby. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 67% - to je náš verdikt. Nezbývá než doufat, že se provozovatel nedostatky v příštích sezónách napraví, toto středisko má určitě šanci dostat se na špičku.

Pokud rádi machrujete na lyžích bez helmy, tak bez čepice se v mrazech neobejdete. Vyberte si z široké nabídky v nákupní galerii Aktivnipohyb.cz s sekci dámské zimní čepice.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Úterý 30.11.
Sněžení
-3°C
0°C
Středa
1.12.2021
Déšť
2°C
2°C
Čtvrtek
2.12.2021
Sněžení
1°C
-4°C
Pátek
3.12.2021
Polojasno
-4°C
-7°C