SKI AREÁL HOJSOVA STRÁŽ - VYHLÍDKA
mimo provoz
Zobrazit na:

Ski areál Kraličák

Nevíte kam na Silvestra? Navštivte ski areál Kraličák a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v pohoří Kralického Sněžníku a nabízí široké spektrum služeb. O zábavu tak nebude nouze.

Hlavním lákadlem areálu je jedna sedačková lanovka. Dále se v areálu nachází 8 vleků. Středisko disponuje systémem umělého zasněžování. Úprava svahu probíhá denně. Dětem, které na lyžích ještě nestály, pomůže s učením speciální vybavení tohoto areálu. Na dětském kolotoči se děti naučí držet rovnováhu a pohybovat se na lyžích. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. V areálu se také nachází lyžařská škola. Snowborďáci milující adranalin a pořádné tríčky si mohou zablbnout ve snowparku. Horská služba sídlí poměrně daleko, buďte proto obzvlášťe opatrní! Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Vyzkoušet můžete gulášek či bramboráčky.

Pokud by vás lyžování náhodou začalo nudit, můžete navšívit nějakou zajímavost v okolí. V okolí se nachází Muzeum Zábřeh, které nabízí spoustu zajímavých exponátů.

Jak tedy arál ohodnotit? Toto středisko si zaslouží kladné hodnocení. Závažných nedostatků je poměrně málo hodně. Kvalita zázemí je nadstandartní. 66% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit tento skvělý areál.

Čtěte také: Kraličák - velké zlepšení Tento článek přesně potvrzuje moje zkušenosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Úterý 30.11.
Sněžení
-3°C
0°C
Středa
1.12.2021
Déšť
2°C
2°C
Čtvrtek
2.12.2021
Sněžení
1°C
-4°C
Pátek
3.12.2021
Polojasno
-4°C
-7°C