SKI AREÁL HOJSOVA STRÁŽ - VYHLÍDKA
mimo provoz
Zobrazit na:

Horní Lomná - Přelač - to pravé místo pro rekreaci

Chcete si užít týden na horách a naučit své děti lyžovat? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Ski areál Horní Lomná - Přelač pro vás jistě bude to pravé. Areál se nachází v Beskydech nedaleko města Třinec a je bohatě vybaven. Každý si tak přijde na své.

Můžete využít trojici vleků. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Skáčete na prkně? Smůla, zde jej nehledejte. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Ochutnejte uzená cigára nebo hamburger.

Když si budete chtít od lyžování odpočinout, můžete navšívit nějaké zajímavé místo v okolí. Pokud si rádi občas vyrazíte do muzea, nedaleko se nachází Muzeum Těšínska.

Jak tedy arál ohodnotit? Areál hodnotíme spíše kladně. Průměrný lyžař si zde určitě přijde na své. Kvalita zázemí je nadstandartní. Nechceme středisko vychvalovat do nebes, ale méně než 73% prostě dát nemůžeme. Doufáme, že v příštích sezónách zůstane areál přinejmenším stejně dobrý jako je dnes.

Chtěli byste vyrazit na hory, ale Váš zdravotní stav Vám nedovolí obout ani lyže, ani snowboard? Vadí Vám to? Postavíme Vás opět na nohy, teda na lyže nebo snownboard. Stačí dát na naše rady a zakoupit si doplněk stravy od PEMAMED.cz. Kloubní výživa je dostupná za atraktivní ceny a s garancí kvality.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Úterý 30.11.
Sněžení
-3°C
0°C
Středa
1.12.2021
Déšť
2°C
2°C
Čtvrtek
2.12.2021
Sněžení
1°C
-4°C
Pátek
3.12.2021
Polojasno
-4°C
-7°C