SKI AREÁL HOJSOVA STRÁŽ - VYHLÍDKA
mimo provoz
Zobrazit na:

Ski areál Šacberk

Chcete se naučit na prkně? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zimní areál Šacberk je pro vás to pravé. Areál se nachází na Vysočině a je nadstandartně vybaven. Každý si tak přijde na své.

V areálu se nachází dvojice vleků. Velká škoda je pouze to, že ve středisku najdeme pouze jednu sjezdovku. Pokud se Vám sjezdovky budou líbit, můžete se na ně vrátit i večer a využít možnosti nočního lyžování. A co když nenasněží? Nevadí, artilerie sněžných děl už čeká na spustění! Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Horská služba sídlí poměrně daleko, buďte proto obzvlášťe opatrní! Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Každý hladový krk jistě potěší párek v rohlíku či točené pivo.

Pokud budete mít chuť poohlídnout se také po okolí, nejdete zde spoustu zajímavých míst. Za vidění stojí Hrad Roštejn.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Středisko nemůžeme ohodnotit příliš kladně, ale záporné hodnocení si také nezaslouží. Objevili jsme zde sice spoustu drobných nedostatků, ale ty nejsou nijak závažné. Personál je poměrně vstřícný. Rozhodli jsme se pro udělení průměrných 62%. Doufáme, že příští rok budeme moci dát ještě lepší známku.

Bolí Vás často klouby a nabýváte dojmu, že jste již odepsaní? Nechcete se s tím smířit? Postavíme Vás opět na nohy, teda na lyže nebo snownboard. Stačí dát na naše rady a zakoupit si doplněk stravy od PEMAMED.cz. Kloubní výživa je dostupná za atraktivní ceny a s garancí kvality.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Úterý 30.11.
Sněžení
-3°C
0°C
Středa
1.12.2021
Déšť
2°C
2°C
Čtvrtek
2.12.2021
Sněžení
1°C
-4°C
Pátek
3.12.2021
Polojasno
-4°C
-7°C