SKI AREÁL HOJSOVA STRÁŽ - VYHLÍDKA
mimo provoz
Zobrazit na:

Obří sud - lyžaři si přijdou na své

Máte rádi zimní sporty? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Navštivte ski areál Obří sud a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Jizerských horách.

Páteří ski areálu je jedna sedačková lanovka. a děti či začínající lyžaři ocení lano. Díky osvětlení těchto sjezdovek můžete využít nočního lyžování. A co když nenasněží? Nevadí, artilerie sněžných děl už čeká na spustění! V areálu se nachází snowpark. Buďte však opatrní, horská služba to sem má daleko. Hlad můžete zahnat v místním bufetu Můžete si dát např. točené pivo či hamburger.

Pokud budete mít chuť poohlídnout se také po okolí, nejdete zde spoustu zajímavých míst. Viděli jste už někdy zasněžený Hrad Valdštejn? Určitě to stojí za to.

Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Areál má pár much. Personál je poměrně vstřícný. S přivřeným okem jsme se rozhodli ohodnotit areál na 66%.

Za okny začal padat sníh a dostali jste chuť vyrazit si na hory, ale nemáte za co jet? Půjčka do výplaty vám tuto překážku pomůže vyřešit. Své peníze můžete mít velice rychle, a to ihned nebo ještě dnes. A teď už jen oprášit lyže, naložit je do auta a vyrazit.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Úterý 30.11.
Sněžení
-3°C
0°C
Středa
1.12.2021
Déšť
2°C
2°C
Čtvrtek
2.12.2021
Sněžení
1°C
-4°C
Pátek
3.12.2021
Polojasno
-4°C
-7°C