SKI AREÁL HOJSOVA STRÁŽ - VYHLÍDKA
mimo provoz
Zobrazit na:

Olešnice - lyžaři si přijdou na své

Máte rádi zimní sporty? Navšivte s rodinou středisko Olešnice. Areál se nachází na Vysočině a nabízí široké spektrum služeb. Na své si tak přijde každý.

V areálu najdete trojici vleků. Sjezdovky jsou v noci osvětleny. Úprava svahu probíhá denně. Na své si zde přijdou i děty, obzvlášť ty, které zde budou stát na lyžích poprvé. Udržení rovnováhy na lyžích se děti nejlépe naučí na dětském lyžařském kolotoči. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Skáčete na prkně? Místní snowpark je na to ideálně vybaven. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Ochutnat můžete bramboračku a uzená cigára.

Středisko nemůžeme ohodnotit příliš kladně, ale záporné hodnocení si také nezaslouží. Závažných nedostatků je zde hodně. Areál by potřeboval několik větších investic. Lepší hodnocení než 62% si areál prostě nezaslouží. Pokud nepatříte mezi náročné lyžaře, tento areál Vám pravděpodobně stačit bude.

Čtěte také: Areál Olešnice ostudu neudělal

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Úterý 30.11.
Sněžení
-3°C
0°C
Středa
1.12.2021
Déšť
2°C
2°C
Čtvrtek
2.12.2021
Sněžení
1°C
-4°C
Pátek
3.12.2021
Polojasno
-4°C
-7°C