SKI AREÁL HOJSOVA STRÁŽ - VYHLÍDKA
mimo provoz
Zobrazit na:

Hojsova Stráž - Vyhlídka - velké zlepšení

Lyžujete rádi? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Navštivte ski areál Hojsova Stráž - Vyhlídka a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází na Šumavě.

V areálu se nachází jeden vlek. Dolů z kopce můžete svištět jednou sjezdovkou, která má délku 310m. Určitě tedy stojí za vyzkoušení. Noční lyžování na těchto sjezdovkách umožňuje jejich osvětlení. Buďte však opatrní, horská služba to sem má daleko. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Ochutnejte smažák a horkou čokoládu. Pokud byste náhodou zatoužili po změně terénu, můžete navšívit také nedaleký ski areál Železná Ruda - Špičák.

Středisko nemůžeme ohodnotit příliš kladně, ale záporné hodnocení si také nezaslouží. Závažných nedostatků je zde hodně. Je vidět, že provozovatel se snaží. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 49% - to je náš verdikt. Pokud nepatříte mezi náročné lyžaře, tento areál Vám pravděpodobně stačit bude.

Napadl čerstvý prašan a Vy byste rádi vyrazili na lyže, ale vaše peněženka i účet zejí prázdnotou? Půjčka do výplaty vám tuto překážku pomůže vyřešit. Své peníze můžete mít velice rychle, a to ihned nebo ještě dnes. A nyní Vám už nic nebrání si užívat krásná panoramata českých hor.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Úterý 30.11.
Sněžení
-3°C
0°C
Středa
1.12.2021
Déšť
2°C
2°C
Čtvrtek
2.12.2021
Sněžení
1°C
-4°C
Pátek
3.12.2021
Polojasno
-4°C
-7°C