SKI AREÁL HOJSOVA STRÁŽ - VYHLÍDKA
mimo provoz
Zobrazit na:

Magazín o lyžování

Ski areál Soláň - Bzové

Chcete se naučit na prkně? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Navštivte ski areál Soláň - Bzové a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Držkov - žádná sláva

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Nemůžete najít vhodný areál? Zkuste středisko Držkov a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Zimní středisko Horní Vltavice

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Přijeďte navštívit areál Horní Vltavice a užijte si zimní radovánky naplno!

Zimní středisko Dědkov

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Nevíte kam na Silvestra? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Navšivte s rodinou středisko Dědkov.

Zimní středisko Tošovice

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Navšivte s rodinou středisko Tošovice.

Paprsek - to pravé místo pro rekreaci

Chcete se naučit na prkně? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Přijeďte navštívit areál Paprsek a užijte si zimní radovánky naplno!

Kořenov - Příchovice - příjemně překvapil

Chtěli byste se naučit lyžovat? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Kořenov - Příchovice.

Zimní středisko Bouřňák

Chtěli byste se naučit lyžovat? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Bouřňák.

Tanvaldský Špičák - ideální pro rodiny s dětmi

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Přijeďte navštívit areál Tanvaldský Špičák a užijte si zimní radovánky naplno!

Ostružná - lyžaři si přijdou na své

Milujete snowboarding? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Ostružná.

Na hory raději do Česka nebo do zahraničí?

Teplota venku klesá. Lidé se začínají poohlížet po zimních dovolených. Zvolíte raději české nebo rakouské středisko? Stále však platí, že v zahraničí je výrazně dráž. V čem jsou ale česká střediska horší než ty zahraniční?

Středisko Kasárna - nemastné, neslané

Co v zimě dělat? Co takhle vyrazit do hor a naučit se lyžovat? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Vyzkoušejte Kasárna!

Troják - to pravé místo pro rekreaci

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zimní areál Troják je pro vás to pravé.

Líšný - příliš nás nepotěšil

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zkuste ski areál Líšný!

Hojsova Stráž - Vyhlídka - velké zlepšení

Lyžujete rádi? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Navštivte ski areál Hojsova Stráž - Vyhlídka a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Olešnice - lyžaři si přijdou na své

Máte rádi zimní sporty? Navšivte s rodinou středisko Olešnice.

Obří sud - lyžaři si přijdou na své

Máte rádi zimní sporty? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Navštivte ski areál Obří sud a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Ski areál Šacberk

Chcete se naučit na prkně? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zimní areál Šacberk je pro vás to pravé.

Do ski areálu Radějov Štěpničky se zajet určitě vyplatí

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zkuste středisko Radějov Štěpničky a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Horní Lomná - Přelač - to pravé místo pro rekreaci

Chcete si užít týden na horách a naučit své děti lyžovat? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Horní Lomná - Přelač pro vás jistě bude to pravé.

Miroslav - ideální pro rodiny s dětmi

Lyžujete rádi? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Přijeďte navštívit areál Miroslav a užijte si zimní radovánky naplno!

Ski areál Kraličák

Nevíte kam na Silvestra? Navštivte ski areál Kraličák a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Areál Karlov - Čertova hora ostudu neudělal

Chcete naučit své děti lyžovat? Nevíte kam na Silvestra? Nemůžete najít vhodný areál? Zimní areál Karlov - Čertova hora je pro vás to pravé.

Zima v novém

Jedete po letech konečně zase na hory? Chcete se na stará kolena pořádně oháknout a netrhnout si ostudu? Hledáte informace? Důvěřujte šikovným ručičkám českých výrobců! Není výjimkou, že česká firma nabízí svým zákazníkům dokonce tříletou záruku na své zboží,

Příprava na hory

Zimní dovolená na horách se snadno může změnit v průšvih, stačí podcenit přípravu. Je spousta věcí, které se mohou pokazit. Co je ale ještě horší, vy se ztrapníte před svoji drahou polovičkou a jako chlap selžete! Chcete se těmto problémům vyvarovat?

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 3.12.

°C
°C
Neděle
4.12.2022

°C
°C
Pondělí
5.12.2022

°C
°C
Úterý
6.12.2022

°C
°C